Neurodiversity Advisors Inc. Jobs

Job Information

Citigroup Analityk ds. Instrukcji Rozliczeniowych in Olsztyn, Poland

Citi to globalny bank z ponad 200-stu letnim doświadczeniem, który łączy w sobie różnorodność kulturową z zaawansowaną technologią w celu zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości obsługi. W Citi skupiamy się na rozwijaniu talentów i inwestujemy w ludzi, którzy nie boją się wyzwań.

Pracownicy mogą wybrać jedną z wielu ścieżek kariery a możliwości są nieograniczone.

Analityk ds. Instrukcji Rozliczeniowych Forex

Miejsce zatrudnienia: Olsztyn, Centaurus

Godziny pracy: zmiany rotacyjne EMEA (9:00–17:00) oraz NAM (15:00-23:00)

Obecnie poszukujemy pracowników do zespołu zajmującego się zarządzaniem danymi rachunków inwestycyjnych Klientów Korporacyjnych.

W skład naszego departamentu wchodzą zespoły zlokalizowane w Olsztynie, Belfaście, Londynie, Manili oraz Buffalo – stąd też rotacyjny charakter zmian EMEA (9:00-17:00) oraz NAM (NAM (15:00-23:00)

Analityk ds. Instrukcji Rozliczeniowych to stanowisko, które umożliwia wejście w świat bankowości inwestycyjnej, gdzie można poznać firmy o globalnym zasięgu.

Ze względu na profil pracy preferujemy kandydatów posiadających wiedzę lub doświadczenie o charakterze ekonomicznym, technicznym lub swobodnie komunikujące się w języku angielskim.

Warunkiem koniecznym będzie komunikatywny poziom języka angielskiego, w mowie i piśmie.

Główne obowiązki na danym stanowisku:

  • Wsparcie parametryzacji instrukcji rozliczeniowych, włączając kontakt z Klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi (email, telefon)

  • Zarządzanie danymi referencyjnymi/statycznymi Klientów

  • Analiza danych oraz trendów, identyfikacja oraz ocena ryzyka

  • Współpraca z globalnym zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

  • Współpraca z zespołami projektowymi nad automatyzacją oraz rozwojem aplikacji

  • Sporządzanie dokładnych oraz czytelnych metryk oraz prezentowanie przed managerami wyższego szczebla

Co oferujemy?

Poza konkurencyjnym wynagrodzeniem:

  • Pełne szkolenie na stanowisku, jak również szkolenia z bankowości, które pozwolą rozwinąć karierę zawodową w Citi - nie tylko lokalnie, ale też globalnie

  • Międzynarodowe, tolerancyjne i zróżnicowane środowisko pracy

  • Dostęp do portali e-learningowych takich jak Udemy czy Degreed, gdzie można znaleźć kursy na temat bankowości, zarządzania projektem, IT czy robotyzacji

  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz taxi dla osób kończących pracę w godzinach nocnych

  • Karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, dodatkowe ubezpieczenie, program emerytalny oraz wiele więcej

Jeśli chcesz podjąc karierę w bankowości – złóż CV juz dziś!

Job Family Group:

Operations - Services

Job Family:

Reference Data Management

Time Type:

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.

Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review Accessibility at Citi (https://www.citigroup.com/citi/accessibility/application-accessibility.htm) .

View the "EEO is the Law (https://www.dol.gov/sites/dolgov/files/ofccp/regs/compliance/posters/pdf/eeopost.pdf) " poster. View the EEO is the Law Supplement (https://www.dol.gov/sites/dolgov/files/ofccp/regs/compliance/posters/pdf/OFCCP_EEO_Supplement_Final_JRF_QA_508c.pdf) .

View the EEO Policy Statement (http://citi.com/citi/diversity/assets/pdf/eeo_aa_policy.pdf) .

View the Pay Transparency Posting (https://www.dol.gov/sites/dolgov/files/ofccp/pdf/pay-transp_%20English_formattedESQA508c.pdf)

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer. Minority/Female/Veteran/Individuals with Disabilities/Sexual Orientation/Gender Identity.

DirectEmployers